Informace ohledně opatření proti šíření koronaviru

OTEVÍRACÍ DOBA SERVISU
Po – Pá 8 – 17
So zavřeno

Vážení zákazníci, na základě Usnesení Vlády ČR číslo 211 ze dne 14. 3. 2020 musí být naše PRODEJNA OPEL AUTO HOREČKA V KUNÍNĚ DOČASNĚ UZAVŘENA.

SERVISNÍ ODDĚLENÍ JE OTEVŘENO V OMEZENÉM PROVOZU – vozy do opravy přijímáme a vydáváme s maximální mírou hygieny a s minimálním kontaktem všech osob.

Platby přijímáme pouze platebními kartami nebo převodem na účet (po předchozí písemné objednávce).

Děkujeme Vám za pochopení a snad Vás brzy budeme moci přivítat i tradičním podáním ruky.

Přejeme pevné zdraví!
AUTO HOREČKA

Poptejte ONLINE libovolný vůz a získejte poukaz na dodatečný bonus 3000 Kč
Tiskové zprávy Opel

Tiskové zprávy Opel

6. 1. 2012Tisková zpráva

Opel v ČR v roce 2011: Nejvýraznější růst mezi nejvýznamnějšími značkami.

V ČR se vloni prodalo přes 186 tisíc osobních a lehkých užitkových vozů, což v porovnání s rokem 2010 představuje nárůst o 3,2 %. Jednoznačným „skokanem roku“ mezi přibližně dvacítkou značek, které formují domácí automobilový trh, se stal Opel – ten v roce 2011 umístil v ČR 4685 automobilů, tedy o 28 % více než v roce předchozím. Tak výrazným zvýšením prodejů se nemůže pochlubit žádná z devatenácti prvních značek žebříčku Svazu dovozců automobilů!


Nový Opel Zafira a Opel Zafira Classic
Nová Zafira Tourer ve dvojici s oblíbenou Zafirou Classic, která zůstává nadále v nabídce.

Vyšší prodeje Opelu znamenají také o celou čtvrtinu vyšší tržní podíl: Zatímco rok 2010 Opel uzavíral s dvouprocentním podílem, aktuálně mu patří přes 2,5 % českého automobilového trhu – a díky tomu se Opel posouvá vzhůru i na žebříčku nejsilnějších importérů. „Splnili jsme, co jsme si pro rok 2011 předsevzali: Vrátit značku Opel mezi TOP 10 importérů – a to se nám bezezbytku podařilo,“ komentuje posun Opelu až na osmou příčku mezi importéry Pavel Šilha, generální ředitel českého a slovenského zastoupení Opelu.

„Posouvat se na tvrdě konkurenčním českém trhu vzhůru je velmi obtížné, my ale spoléháme i na množství novinek, které letos našim zákazníkům přineseme,“ doplňuje Pavel Šilha. „Už za několik týdnů to bude zcela nová Zafira Tourer – ve dvojici s oblíbenou Zafirou Classic, která zůstává nadále v našem portfoliu, tak dále posílíme pozici Opelu v segmentu kompaktních MPV modelů.“

Léto pak bude vyhrazeno faceliftu modelové řady Astra, jejíž nabídku obohatí nová verze sedan.

Na podzim se Opel pochlubí malým stylovým modelem (označovaným zatím pracovním názvem „Junior“) a atraktivním kabrioletem.