Jarmila Horečková - AUTO HOREČKA

Jarmila Horečková - AUTO HOREČKA

O nás

Přicházíme za Vámi opět zhruba po 10ti letech s novým oznámením, že naše společnost Auto Horečka v Kuníně u Nového Jičína, se od 1. 7. 2014 stává autorizovaným prodejcem vozidel značky Opel, ale všechno pěkně od počátku.

Jak jste již asi zaslechli společnost Chevrolet se rozhodla ukončit působení v oblasti prodeje nových osobních vozů na evropském trhu vč. České republiky a v návaznosti na toto rozhodnutí si Vás všechny dovolujeme informovat, že prodej nových vozů Chevrolet bude u naší společnosti ukončen ke dni 30. 06. 2014. Rádi bychom touto cestou informovali nejen naše stávající zákazníky, ale všechny majitele vozidel Chevrolet, že budeme i nadále poskytovat služby pro jejich vozidla stejným způsobem jako doposud.

Naše služby se v servisní a opravárenské činnosti pro Vás rozšířily, tzn. že v součastné době jsme Vám schopni nabídnout; v prvé řadě autorizovaný servis vozidel, jejich diagnostikování odborně proškolenými mechaniky, lakýrnické a karosářské práce, opravy elektroinstalace, přípravu a provedení STK a emisí, výměnu autoskel, montáž doplňkového zařízení, tažných zařízení a zabezpečovacích zařízení a systému. Můžete za zvýhodněné ceny využít náš pneuservis, laserovou geometrie, plnění a údržbu klimatizace. Nově jsme pořídili zkoušečku brzdového systému a test tlumičů, aby Vaše vozidlo jezdilo vždy bezpečně a komfortně.

Máme zkušené pracovníky, kteří Vám dokážou zhodnotit, poradit a následně nejoptimálněji pojistit Vaše vozidlo tak, aby při náhodném vzniku pojistné události, jste měli v této situaci minimální starost s likvidací vzniklé škody. Spolupracujeme s pojišťovnami, u kterých jsme smluvním opravcem, tzn., že se aktivně podílíme na likvidaci škodných událostí a přímo zastupujeme našeho klienta v komunikaci s pojišťovnou. Jsme partnerem firmy CEBIA OCIS - provádíme pískování skel /snížení rizika odcizení Vašeho vozidla/, v případě potřeby zde provedeme bezplatné VINFOTO Vašeho vozu. Služby, které poskytujeme, jsou a zůstanou v našich standardech i nadále. To je naše současnost.

Jsme firma, která je na trhu již 21 let, sluší se připomenout, alespoň letem, cestu, kterou za roky své působnosti ušla. Společnost Auto Horečka byla založena 2.listopadu 1993, jako autorizovaný prodejce vozidel značky Daewoo a byla zaregistrována mezi prvními dealery v České republice. V roce 1996, se stala výhradním dovozcem společnost Daewoo Motor Czech, s.r.o., pod tímto importérem prodávala vozy až do roku 2002. Od roku 2003 byly automobily Daewoo importovány novým vlastníkem společnosti GM a následně prodávány pod značkou Chevrolet Jsme rodinnou firmou a od 1.prosince 2008, působíme v novém vlastním autosalóně se servisem, který je umístěn v obci Kunín, u hlavní silnice směrem na Opavu. Prověrkou naší stability a houževnatosti byla 100letá voda, která se prohnala naší prodejnou 24. června 2009 a nechala za sebou značnou škodu a hlavně pochybnosti zda začít znovu s opravami zničené budovy a zařízení. Jak je ze součastné situace vidno, škody napáchané vodou se a odstranily a důvěra v lepší zítřky přetrvala. Stalo se však to, co nikdo neočekával. 5. prosince 2013 jsme byli postaveni před hotovou věc , že prodej vozidel Chevrolet je v Evropě ukončen a začali jsme hledat nejoptimálnější cestu k zastoupení nové značky. Došli jsme k závěru, že ideálním řešením je zastoupení značky Opel. Přesto, že automobilový trh je stále velmi daleko od optimálního stavu, byl uplynulý rok 2013 pro automobilku Opel velmi úspěšný. Na českém trhu, který poklesl o více než 5%, dokázal Opel zvýšit svůj tržní podíl ještě mnohem výrazněji, a to z 2,15% na 2,66%. V loni se podařilo prodat 4695 osobních a lehkých užitkových vozů o 702 resp. 17,6% než v roce 2012.

Čas prověřil, že přes veškeré úskalí, kterým Opel za poslední roky prošel, je Opel značka stabilní konkurence schopná a své příznivce si najde i v našem regionu. Věříme, že tato volba prodávat vozidla zn. Opel bude i pro naše budoucí zákazníky ta nejlepší volba. Našim cílem je stát se nejen dodavatelem Vašeho nového vozu Opel, ale stát se Vašim partnerem. V tom vidíme další budoucnost naší společnosti Auto Horečka.

Kontaktní formulář

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE